enmk
MENU

НОВО: ON Gold standard gainer

НОВО: Stong girl Smart weight loss

Smart weight loss

 

НОВО: Cellucor aplha amino

Alpha amino

НОВО: BPI beta alkaline

beta-alkaline

 

НОВО: Focus + energy

14291732_1088372094611534_7870942921894854182_n

НОВО: Thermopure

Thermopure

 

НОВО: Caffeine pro

Caffeine pro

НАСКОРО: WHEY BUTTER™ – Almond

WHEY BUTTER™ - Almond

Главни предности:

– 40% повеќе протеин од стандардниот путер од бадеми

– Пакувано со здрави масти

– Широк спектар на одлични вкусови

 

Ви го претставуваме Almond Whey Butter. Произведен по нарачка во нашата лабораторија за ореви и путер, дизајниравме извонреден спој на изолат од сурутка и путер од ореви и сето тоа во широк спектар на различни вкусови. Со 40% повеќе протеин од стандардните путери од бадем, нашата најнова иновација претставува уште еден производ богат со протеин, што придонесува за раст на мускулната маса.

НАСКОРО: Protein Pancake Mix

Protein pancake mix

Главни предности:

– Високо-протеинска закуска

– Идеален избор за доручек или како хранлива закуска

– Лесен за приготвување

 

Што е MyProtein Pancake Mix?

MyProtein Pancake Mix Ви овозможува да направите вкусна високо-протеинска закуска, што содржи комбинација од 3 различи видови на протеин: Протеин од сурутка, протеин од млеко и протеин од јајца.

Вкусови:

– Чоколадо

– Златен сируп

НАСКОРО: MYTHERMO™

My Thermo

Главни предности:

– Содржи Холин, што придонесува за нормален метаболизам на мастите

– Кола-орев, што помага при слабеењето и придонесува за контрола на телесната тежина

– Содржи Јод, Рибофлавин и Витамин Б12 кои придонесуваат за нормален метаболизам на енергијата

MyThermo е додаток за губење на мастите, прецизно дизајниран за да го извлечете максимумот од Вашата програма за слабеење. Комбинацијата од моќни состојки е тоа што го прави овој производ нешто што мора да го има секој еден кој е посветен на својот тренинг и режим на исхрана.

НАСКОРО: MYAMINO COMPLEX™

MYAMINO COMPLEX

Главни предности:

– Комплекс од 22 амино-киселини

– Се одликува со одлични состојки

– Богат со Б витамини и минерали

 

Ви го претставуваме MyAmino complex, нашата премиум амино-киселинска суплементација. Дизајниран да пополни, хидрира и енергизира, овој комплекс од 38 состојки Ви обезбедува мешавина од 22 амино-киселини заедно со Б витамини и минерали. Оваа мешавина е соединета со првокласни состојки, како што се Д-Аспартанска киселина, Бета-Аланин, Цитрулин, BCAA 2:1:1 пептиди и Н-Ацетил Л-Тирозин. Исто така, содржи и Хром за да помогне да се стабилизира нивото на гликоза и хлор во крвта, што придонесува за нормален метаболизам.

Вкусови:

– Сина малина

– Праска и манго

– Лубеница

– Кисела црвена малина

НАСКОРО: Sugar-Free Syrup

syrup

Главни предности:

– Вкусен

– Без шеќер и масти

– Перфектен за преливање на Вашите омилени десерти и палачинки

Добредојдовте!

headline